fot. GODSENT

Organizacja GODSENT wystawiona na sprzedaż?

Jak donosi francuskojęzyczny serwis FlickShot, organizacja GODSENT została wystawiona na sprzedaż. Udziałowcy, do grona których należy również RFRSH Entertainment, zamierzają sprzedać 100 procent udziałów.

Organizacja została założona w kwietniu 2016 roku przez Markusa „pronaxa” Wallstena, byłego członka legendarnego składu Fnatic. Za sprawą udanych występów zespołu CS:GO GODSENT szybko zdobyło światową renomę. Z czasem większościowy pakiet udziałów w spółce trafił w ręce RFRSH Entertainment – firmy, która jest także właścicielem Astralis oraz Heroic.

Według informacji podanych przez francuski portal, RFRSH oraz pozostali współwłaściciele rozglądają się za potencjalnymi inwestorami. Przyczyną takiej decyzji mogą być wprowadzone w marcu ubiegłego roku zasady WESA dotyczące posiadania wielu drużyn przez jeden podmiot. Reguła, która wejdzie w życie dopiero w drugiej połowie roku sprawiłaby, że GODSENT nie miałoby możliwości uczestniczenia w rozgrywkach ESL.

Przedstawiciele organizacji nie wystosowali jeszcze oficjalnego stanowiska.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2017 roku wg HLTV - 8. s1mple

Ósma lokata w rankingu najlepszych graczy 2017 roku według portalu HLTV przypadła Alesandrowi "s1mple" Kostylievowi. Ukraiński zawodnik to jedyny repr...