fot. Owly Six

matth dołącza do Portal of Gaming

Po długim okresie bezczynności Mateusz „matth” Prymas powraca na zawodową cenę Overwatch. Polski gracz oficjalnie związał się ze szwedzką organizacją Portal of Gaming, która od kilku dni ujawnia nazwiska kolejnych członków swojego nowego składu.

Prymas to jeden z byłych zawodników ekipy OW.QQ, która na przełomie 2016 i 2017 zdominowała krajowe rozgrywki. W marcu minionego roku udało mu się wywalczyć kontrakt w Owly Six, z którym jednak rozstał się po zaledwie trzech miesiącach nie osiągnąwszy większych sukcesów. matth ma za sobą również grę w fazie grupowej Overwatch World Club 2017 w barwach reprezentacji Polski.

Przed Polakiem jego nowy pracodawca zdążył ogłosić już trzech innych graczy. Mowa tutaj o mających za sobą grę w Teamie Singularity Gustavie „Nerfddzie” Guldagerze i Danielu „Daniim” Lindbladzie oraz Alexandre „Phatcie” Silvie, byłym zawodniku k1ck eSports Club. Kolejne nazwiska poznamy zapewne w przeciągu kolejnych dni.

Na ten moment skład Portal of Gaming prezentuje się następująco:

  • Gustav „Nerfdd” Guldager
  • Daniel „Danii” Lindblad
  • Alexandre „Phatt” Silva
  • Mateusz „matth” Prymas
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Petra nie jest już zawodniczką Dynasty Gaming

Zakończyła się przygoda Petry "Petry" Stoker w zespole Dynasty Gaming female. Holenderka żegna się z europejską formacją po zaledwie czterech miesiąca...