Team Kinguin
fot. Team Kinguin

Team Kinguin już dziś zagra o awans do ESL One w Katowicach

Przed nami ostatni mecz w ramach europejskich kwalifikacji do ESL One w Katowicach. Awans wywalczyła już ekipa OG, ale przed szansą wystąpienia na Majorze stoją także Polacy. Team Kinguin musi jednak pokonać międzynarodową ekipę PENTA Sports, a spotkanie to odbędzie się o godzinie 20:00. Zwycięzcy nadchodzącego meczu w formacie Bo3 zagwarantują sobie miejsce na liście uczestników mistrzostw, których pula nagród wyniesie milion dolarów.

Do tej pory Team Kinguin musiał rozegrać tylko jeden mecz w europejskich kwalifikacjach do ESL One. Polacy, ze względu na swoje wcześniejsze wyniki, zostali rozstawieni bezpośrednio w ćwierćfinałach, w których gładko pokonali Team Doggie. W drugiej połowie drabinki OG zdeklasowało swoich przeciwników zapewniając sobie miejsce w Top 2 kwalifikacji premiowane awansem do finałów LAN. Kolejny przeciwnik polskiej drużyny, PENTA Sports, również został rozstawiony przez organizatorów w ćwierćfinałach. Multinarodowy zespół pokonał w środę Team Singularity.

Decydujący mecz europejskich kwalifikacji do ESL One w Dota 2 odbędzie się o godzinie 20:00. Spotkanie za udziałem Team Kinguin będzie transmitowane na antenie ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
scena IEM Katowice Spodek

Poznaliśmy szczegóły eliminacji do IEM Katowice 2018 w Europie i Ameryce Północnej

W Azji oraz Oceanii walka o wyjazd na Intel Extreme Masters Katowice 2018 już się rozpoczęła. Niedługo do tych dwóch regionów dołączą także Europa i A...