fot. ESL

Drużyna White odchodzi z Paragraph Crew

Po niespełna dwóch miesiącach Paragraph Crew utraciło swój skład CS:GO, który dotychczas występował pod nazwą White. Powód? Wszyscy zawodnicy postanowili się rozejść i kontynuować swoje kariery osobno.

O ekipie tej usłyszeliśmy po raz pierwszy w listopadzie ubiegłego roku, gdy kilku niechcianych w innych organizacjach zawodników postanowiło zebrać się pod nazwą M1STYFIKACJA. Bardzo szybko ich usługami zainteresowało się wspomniane Paragraph, ale od tego czasu próżno było czekać na jakiekolwiek większe sukcesy.

Wobec tego jako pierwszy skapitulował Arek „Vegi” Nawojski, który od kilku tygodni testowany był przez Pompa Team. Z kolei Temmy „Soren” Tudev i Szymon „lys” Łondka zaangażowani zostali do drużyny Piotra „izaka” Skowyrskiego sformowanej na potrzeby Join the Republic: Community Challenge. Na ten moment nie wiadomo jakie będą kolejne kroki poszczególnych zawodników.

Ostatni skład Parahraph Crew White prezentował się następująco:

  • Adrian „Axii” Janczarek
  • Filip „TUDSON” Tudev
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Temmy „Soren” Tudev
  • Szymon „lys” Łondka

W tych okolicznościach w Paragraph pozostała już tylko jeden zespół CS:GO, chociaż jeszcze do niedawna organizacja posiadała ich aż trzy. Tak czy inaczej ekipa Black od teraz występować będzie po prostu jako Parahraph Crew.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin

Team Kinguin już dziś zagra o awans do ESL One w Katowicach

Przed nami ostatni mecz w ramach europejskich kwalifikacji do ESL One w Katowicach. Awans wywalczyła już ekipa OG, ale przed szansą wystąpienia na Maj...