fot. StarLadder

pasha nie znajdzie się wśród najlepszych graczy 2017 wg HLTV

Od kilku dni HLTV publikuje nam kolejne nazwiska graczy, którzy znaleźli się na liście dwudziestu najlepszych zawodników 2017 roku. Jak dotychczas eksperci popularnego serwisu uhonorowali tylko jednego Polaka, Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego.

Wiele osób było pewnych, że wyżej od 24-latka powinien znaleźć się jego kolega z Virtus.pro, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Dni jednak mijały, a członka Złotej Piątki próżno było szukać w zestawieniu. Wreszcie nieco światła na całą sprawę rzucił Petar Milovanovic, współwłaściciel HLTV. Jak ujawnił Serb, pasha był dość daleko od znalezienia się w top 20.

Poza czołową 20 naszego rankingu znaleźli się stewie2k, autimatic, apEX i felps. Kolejność przypadkowa – przyznał Milovanovic za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Z kolei po nich uplasowała się grupa złożona z takich zawodników, jak flamie, NBK-, pasha, mou i wielu innych – dodał.

W przeszłości Jarząbkowski był trzykrotnie uwzględniany w podobnych zestawieniach. W 2011 i 2013 roku znalazł się na skraju drugiej dziesiątki, natomiast w roku 2014 dotarł na najniższy stopień podium.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2017 roku wg HLTV – 7. kennyS

Kolejny dzień to kolejne miejsce w przygotowanym przez HLTV zestawieniu najlepszych graczy 2017 roku. Tym razem popularny serwis kolejnego laureata og...