Oficjalnie: LTN powraca do podstawowego składu Pompa Teamu

Włodarze Pompa Teamu kontynuują ujawnianie nazwisk graczy, którzy wejdą w skład nowej drużyny CS:GO, która będzie sygnowana przez organizację. Tym razem ich wybór padł na Marcina „LTNa” Krzemińskiego.

Dla 18-latka jest to powrót do pierwszego zespołu Pompy po krótkiej przerwie. Krzemiński związany jest z organizacją Szymona „IsAmU” Kasprzyka od lutego 2017 roku, ale kilka tygodni temu został przesunięty do akademii. Jednocześnie reszta jego byłych kolegów pożegnała się z zespołem i zmuszona została do poszukiwania nowego pracodawcy.

To już drugi zawodnik, który na pewno w najbliższym czasie reprezentować będzie barwy formacji. Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono, że w powstający projekt  zaangażowany będzie Kuba „Markoś” Markowski (więcej na ten temat tutaj). Dla niego także jest to powrót w szeregi Pompy.

Na ten moment skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Marcin „LTN” Krzemiński

Nazwisko kolejnego gracza mamy, wedle zapowiedzi, poznać w środę. Wcześniejsze plotki mówiły, że do ekipy dołączyć mają m.in. Karol „repo” Cybulski oraz Bartosz „Hyper” Wolny.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2017 roku wg HLTV – 5. dev1ce

Jesteśmy coraz bliżej podium zestawienia najlepszych graczy 2017 przygotowanego przez HLTV. Ale jeszcze nie dziś – najpierw poznamy piątego zawodnika...