fot. twitter.com/Tempo_Storm

Tempo Storm SE przenosi się do Europy

Amerykańskie wojaże skandynawskiego składu Tempo Storm okazały się kompletnym niewypałem, wobec czego drużna kolejny sezon rozgrywek CS:GO spędzi już w Europie. Podczas przenosin nie obędzie się jednak bez roszad personalnych, które nieco zmienią dotychczasowy obraz drużyny.

Tempo Storm SE narodziło się w sierpniu ubiegłego roku, gdy TS przejęło skład znany dotychczas jako Rogue Academy. Szwedzcy zawodnicy opuścili Stary Kontynent, by pod banderą nowego pracodawcy startować w północnoamerykańskich eliminacjach do poszczególnych turniejów. Sam plan był dosyć ambitny, ale w ostatecznym rozrachunku nie przyniósł żadnych wymiernych korzyści. Europejczycy nie byli w stanie wejść na wyższy szczebel drabinek kwalifikacyjnych, zaś z 13. sezonem CEVO Main pożegnali się już w drugiej rundzie.

Możliwe, że szwedzkie Tempo Storm przejmie slot ESEA Premier należący do Not Academy, a konkretniej do Nicolaia „glace’a” Jensena. Jednocześnie Duńczyk wraz ze swoim rodakiem, Frederikiem „LOMME” Nielsenem mieliby dołączyć w szeregi ekipy, zajmując miejsce Linusa „Limpone’a” Wecksella i  Fredrika „elo” Annerströma. Ten pierwszy nie pozostanie jednak bezczynny zbyt długo, gdyż będziemy mogli go oglądać w barwach SnabbaBrillor.

Jeśli powyższe informacje się potwierdzą, skład Tempo Storm SE będzie prezentować się następująco:

  • Kristian „KriLLe” Ekroth
  • Tobias „shadow” Flodström
  • Jakob „Barken” Bark
  • Nicolai „glace” Jensen
  • Frederik „LOMME” Nielsen
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Pompa Team

Pompa Team zakłada akademię

Mody na zakładanie akademii ciąg dalszy. Tym razem na taki krok zdecydowała się jedna z największych i najpopularniejszych polskich organizacji, Pompa...