Puchar Polski Cybersport

Znamy drabinkę Puchar Polski Cybersport w League of Legends

We wtorek został rozegrany drugi turniej kwalifikacyjny do Pucharu Polski Cybersport. Tego dnia poznaliśmy trzydzieści dwie formacje, które powalczą o triumf podczas trzeciej już edycji PPC. Dzisiaj natomiast dowiedzieliśmy się, w jakich parach uczestnicy powalczą o awans do kolejnej rundy.

Mecze 1/32 Pucharu Polski Cybersport
Delusion Team Black vs bambuski
Kto to? vs Advantage Gaming
Oracze pola vs AEC Black
ExTremeZ vs ogulnie nic nie wiem
JingDong Gaming vs Kochamy Cię Konrad
Adversa Esports vs Przyroda
Alsen-Team vs Dywidenda Izabeli
Pomarańczowe Ogorki vs Inżynierzy
ProXima Gaming vs Złodzieje Monitorów
Capybara Gaming vs N-RAX Esports
Xayoo kiedy stream vs Fluffy Killers
Policja Dokucza vs Fake Team
Delusion Team White vs Zemby Orka
CoinFlippers vs Boosterzy Miesiaca
Huragan Drożdżyce vs WildManiacs
Gravem Gamers vs Inwektywa

Powyższa lista obrazuje zarazem, które drużyny będą ze sobą walczyć w kolejnych fazach Pucharu Polski Cybersport. Dla przykładu, zwycięzca trzeciego starcia podejmie triumfatora spotkania numer cztery w następnej rundzie. Mecze fazy 1/32 zostaną rozegrane już 6 lutego. Zmagania będą się toczyły do wyłonienia najlepszych czterech formacji. Wówczas do gry włączą się cztery zaproszone ekipy.

Finały Pucharu Polski Cybersport zostaną rozegrane podczas IEM Expo, które po raz kolejny odbędą się w Katowicach równocześnie z Intel Extreme Masters. W puli nagród turnieju znalazło się 25 tysięcy złotych. Adekwatny do zajętego miejsca odsetek tej puli zdobędą cztery najlepsze formacje. Triumfator trzeciej edycji PPC zapewni sobie również miejsce w kwalifikacjach do Pucharu Europy.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Battalion 1944

Battalion 1944. Wielki powrót klasyki FPS

Dziś premierę w ramach programu Early Access ma Battalion 1944 – długo oczekiwany, drużynowy FPS, który powraca do korzeni gatunku. A konkretnie do cz...