Selfie
fot. Riot Games

Selfie wraca do EU LCS! Polak zakontraktowany przez H2k-Gaming

Choć sytuacja Marcina „Selfie” Wolskiego wydawała się bardzo niekorzystna, Polak jednak zagra w tym sezonie w LCS! Z usług midlanera znad Wisły postanowiło skorzystać grające w EU LCS H2k-Gaming. W składzie brytyjskiej organizacji Selfie zajmie miejsce Marca „Caedrela” Lamonta, który od dziś będzie podstawowym dżunglerem H2K.

Nasz rodak miał już okazję ubrać trykot H2K. W ciągu trzech tygodni wiosennej rundy EU LCS 2016 Wolski reprezentował barwy brytyjskiej organizacji w związku z problemami wizowymi głównego midlanera, czyli Yoo „Ryu” Sang-ooka. Wówczas w składzie H2K grali dwaj inni Polacy – Marcin „Jankos” Jankowski i Oskar „Vander” Bogdan. Mimo wymuszonej zmiany zespół trzech naszych rodaków zapisał na koncie 5 zwycięstw i tylko jedną porażkę.

Tym razem skład H2K nie jest tak mocny, co pokazuje chociażby europejski ranking. Nowa drużyna Selfiego znajduje się dopiero na dziewiątym miejscu ex aequo z Unicorns of Love. Po trzeciej rundzie europejskich zmagań obydwie formacje mają tylko po jednym zwycięstwie i aż pięć porażek. Są to jedyne zespoły z ujemnym bilansem wygranych spotkań.

Jak poradzi sobie nasz rodak w H2K? Przekonamy się już podczas pierwszego meczu czwartej kolejki. Selfie i kompani podejmą Splyce, które choć wygląda na europejski super-skład zajmuje miejsce w środku zestawienia razem z czterema innymi zespołami. Podczas drugiego dnia czwartej rundy H2k-Gaming stanie w szranki z FC Schalke 04, gdzie gra Oskar „Vander” Bogdan. Pełny harmonogram zmagań znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mecze Kinguin i Venatores na międzynarodowej arenie

Kolejny dzień przynosi nam kolejne mecze polskich drużyn na międzynarodowej arenie. Dziś zobaczymy w akcji reprezentantów Teamu Kinguin oraz Venatores...