fot. ESL

PRIDE najlepsze na turnieju w USA

Szczęśliwie zakończyła się podróż PRIDE do Stanów Zjednoczonych na turniej Legends Cup. Polacy udział w tych rozgrywkach rozpoczęli od pokonania Etharian 16:10, by w finale drabinki wygranych spotkać się z 5POWER. Cache – pierwsza mapa tego starcia nie była zbyt zacięta, bo polska piątka wygrała 16:5. Namęczyła się nieco na Mirage’u, ale ostatecznie triumfowała 16:14 i awansowała do wielkiego finału.

W tym najważniejszym meczu turnieju PRIDE znów spotkało się z tą samą ekipą, rozpoczynając pojedynek od wyniku 1:0 (ze względu na awans z drabinki wygranych). Do ostatecznego zwycięstwa potrzebowało dwóch map. Starcie to Polacy rozpoczęli bardzo dobrze, bo od wyniku 16:3 na Trainie, później jednak powinęła im się noga na Mirage’u (13:16), a dzieła zniszczenia dokonali na Nuke’u (16:11). Tym samym stanęli na najwyższym stopniu podium, zgarniając 12,5 dolarów, a klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:

1. PRIDE – 12 500 dolarów
2. 5POWER – 7500 dolarów
3. Swole Patrol – 5500 dolarów
4. Etherian
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BIG zatrudnia nowego gracza

Kilka dni po tym jak Kevin „keev” Bartholomäus został przesunięty na ławkę rezerwowych BIG, a Nikola „LEGIJA” Ninić objął stanowisko kierownika drużyn...