W 2. sezonie Overwatch League do rozgrywek dołączą cztery nowe drużyny

Trwający właśnie inauguracyjny sezon Overwatch League okazał się całkiem niezłym sukcesem. W pierwszym dniu rozgrywki zgromadziły ogromną liczbę widzów, która z czasem ustabilizowała się na poziomie kilkudziesięciu tysięcy osób. Nic zatem dziwnego, że studio Blizzard postanowiło pójść za ciosem.

W rozmowie z serwisem ESPN Natem Nanzerem, komisarz ligi zdradził, że w następnej edycji do OWL dołączą kolejne cztery zespoły wywodzące się z Azji oraz Europy. Dotychczas te dwa rynki nie były zbytnio reprezentowane w lidze, ale wygląda na to, że już niedługo się to zmieni.

Jednocześnie wiele wskazuje na to, że ceny slotów, które według raportów i tak były wysokie, pójdą jeszcze w górę. Oznaczać to może tylko jedno – spore zainteresowanie potencjalnych inwestorów, którzy są w stanie wyłożyć na stół naprawdę grube sumy, by tylko móc podłączyć się pod sukces Blizzarda. Na ten moment nie poznaliśmy jednak żadnych konkretnych nazw.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Boombl4 mógł trafić do FlipSid3

Od listopada, tj. od momentu odejścia Denisa "electronica" Sharipova, FlipSid3 Tactics ma problemy ze skompletowaniem swojego składu. Przez kilka osta...