fot. ESL

kamil odsunięty od głównego składu Izako Boars

Jak poinformował Ziemowit Ryś, menadżer Izako Boars, Kamil „kamil” Kamiński został odsunięty od głównego składu Dzików. Jego miejsce – jak na razie tymczasowo – zajmie Michał „michi” Majkowski, który do niedawna występował w barwach SEAL Esports.

Kamiński zasilił szeregi Izako Boars tuż po zeszłorocznym IEM Katowice, kiedy to oficjalnie ogłoszono powstanie organizacji. Aktualnie jest on jedynym zawodnikiem, który ostał się z pierwotnego składu zespołu stworzonego przez Piotra „izaka” Skowyrskiego.

Według informacji podanych przez menadżera zespołu, Ziemowita Rysia decyzja o odsunięciu od głównego składu jest jak na razie tymczasowym rozwiązaniem. – Ma „wymagający” charakter, ale jest najlepszym zawodnikiem z jakim miałem/mam przyjemność pracować – przyznał na Facebooku menadżer Dzików. – Cała gra drużyny była oparta na Kamilu, ekipa się za mocno uzależniła od niego, co chwilowo hamuje rozwój chłopaków, więc przez jakiś czas będą grać i trenować z Michałem „michim” Majkowskim, aby potwierdzić prawdziwość tej tezy. Dopiero po tym czasie będą podejmowane decyzje dotyczące składu pierwszej drużyny – wyjaśnił Ryś.

Aktualny skład Izako Boars wygląda następująco:

  • Mateusz „matty” Kołodziejczyk
  • Dawid „xype” Lach
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Michał „michi” Majkowski
  • Mateusz „Morfan” Świętochowski
  • Kamil „kamil” Kamiński – rezerwa
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
niQ

Szata Maga plus 6 zamyka grono półfinalistów Pucharu Polski Cybersport

Ostatni ćwierćfinał 3. edycji Pucharu Polski Cybersport w League of Legends jest już historią. Miejsce na finałach lanowych, które będą miały miejsce...