fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

Zespół SZPERA ostatnim uczestnikiem zamkniętych eliminacji do PLE

Wczoraj wieczorem poznaliśmy ostatnią drużynę, która weźmie udział w zamkniętych eliminacjach do trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO. Okazał się nią miks adwokacik, w składzie którego znalazł się m.in. Grzegorz „SZPERO” Dziamałek.

Wraz z 26-latkiem wystąpili także chociażby jego kolega z Teamu Kinguin Kacper „Kap3r” Słoma oraz Wiktor „mynio” Kruk, który na co dzień związany jest z tomorrow.gg. Ekipa ta z zatrważającą wręcz łatwością poradziła sobie z Pompa Team Academy, ogrywając drugą drużynę Szymona „IsAmU” Kasprzyka aż 16:4. Później opór miksowemu zespołowi próbował postawić THE LEG1ON, ale i on koniec końców musiał uznać wyższość rywali. W wielkim finale adwokacik stanął z kolei naprzeciwko mającemu wielkie ambicje Illuminar Gaming. Mimo przegranej pierwszej mapy SZPERO i spółka nie załamali się, odgryzając się przeciwnikom z nawiązką. Dość powiedzieć, że na decydującym Overpassie miks kompletnie rozgromił iHG wynikiem 16:1!

Pełna lista uczestników zamkniętego etapu kwalifikacji prezentuje się następująco:

adwokacik Check-Point Team Codewise Unicorns INETKOX
Izako Boars PACT Solaris Esports tomorrow.gg

Zamknięte eliminacje do trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej odbędą się 24 i 25 marca we Wrocławiu. Ostatecznie udział w zbliżającej się edycji rozgrywek zapewnią sobie cztery najlepsze ekipy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Overwatch Contenders: Drużyna Polaka rozgromiona przez CIS Hope

Tym razem Bazooka Puppiez bez punktów. Zespół Karola "DANYEGO" Szcześniaka w swoim drugim meczu w europejskiej dywizji Overwatch Contenders 2018 kompl...