Woolite
fot. ESL/Kelly Kline

Rusza pierwsza kolejka ESL MP w League of Legends!

Wczoraj zainaugurowane zostały zmagania w Counter-Strike: Global Offensive odbywające się w ramach 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski, a dziś ruszają rozgrywki w League of Legends. Na początek w akcji zobaczymy mistrzów poprzedniej odsłony rozgrywek – Illuminar Gaming!

iHG w swoim pierwszym meczu w nowym sezonie ESL Mistrzostw Polski zagra z E-Blue Digital Paradox. Pojedynek ten na papierze przypomina walkę Dawida z Goliatem, wszak Illuminar to zespół, który od dłuższego czasu dominuje na polskiej scenie, a ma także ambicje, by to samo robić z zagranicznymi rozgrywkami, natomiast DP to formacja, która nie ma na swoim koncie tak wielkich osiągnięć, a i sami zawodnicy nie mogą pochwalić się międzynarodowym doświadczeniem.

W drugim meczu zobaczymy reprezentantów Teamu Ascent oraz Fake Teamu. W obu składach znajdziemy zawodników, którym z pewnością nie brakuje obycia z najważniejszymi turniejami i ligami. Mimo wszystko to po stronie Ascent stoi ogromne doświadczenie w profesjonalnych rozgrywkach oraz fakt, iż występują w jednym składzie od dłuższego czasu.

Harmonogram dzisiejszych spotkań przedstawia się następująco:

Poniedziałek, 19 marca 2018
19:00 Illuminar Gaming vs E-Blue Digital Paradox Bo3
21:00 Team Ascent vs Fake Team Bo3

Transmisja z 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends dostępna będzie w ESL.TV Polska oraz sport.tvp.pl.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne mecze Kinguin, PRIDE i Virtus.pro w ESEA MDL

Aż pięć spotkań rozegrają dziś polskie drużyny w ramach rozgrywek ESEA Mountain Dew League. W akcji zobaczymy zarówno Virtus.pro, jak i Team Kinguin o...