fot. DreamHack

Turniej PUBG na DreamHack Austin 2018. W puli 100 tysięcy dolarów

DreamHack po raz trzeci zamierza skupić wokół siebie fanów Playerunknown’s Battlegrounds. Z tego powodu podczas zbliżającego się DreamHack Austin 2018 rozegrany zostanie turniej PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Showdown, w którym udział wezmą zarówno zawodowcy, jak i amatorzy.

Zmagania rozpoczną się 1 czerwca i potrwają w sumie trzy dni. Co najważniejsze, jedno z miejsc zapewnione zostanie najlepszej ekipie z eliminacji Bring-Your-Own-Computer. W planach są również kwalifikacje online. Na ten moment nie znamy zbyt wielu szczegółów samej imprezy, wiadomo jednak, że jej łączna pula wyniesie aż 100 tysięcy dolarów! Przypomnijmy, że na poprzednich zawodach PUBG, które miały miejsce przy okazji DH Summer 2017 i DH Winter 2017, przyznawane były tylko nagrody rzeczowe.

Samo DreamHack Austin 2018 odbędzie w Austin Convention Center. Poza esporotwymi turniejami, podczas imprezy odwiedzić będzie można również wystawy gamingowie, wziąć udział w rywalizacji BYOC, nie zabraknie również cosplayerów i wielu innych atrakcji, które urozmaicą śledzenie zmagań profesjonalistów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nerchio

Polska zagra z Austrią w piątkowej kolejce NationWars V

Startują zmagania w ramach piątej edycji NationWars V – turnieju przeznaczonego dla reprezentacji narodowych w StarCraft 2. W tym tygodniu odbędą się...