fot. DreamHack/Pierre Yves Laroche

kNg dołącza do Não Tem Como

Losy Vito „kNg” Giuseppego powoli zaczynają przypominać nam brazylijską telenowelę. 23-letni Brazylijczyk od kilku miesięcy nie potrafi na dłużej zagrzać nigdzie miejsca i dziś wiemy, że po raz kolejny zmienił przynależność klubową. Tym razem jego „nową” drużyną okazało się… Não Tem Como.

Ruch ten może być zaskakujący, wszak jeszcze niedawno kNg miał być twarzą projektu pod nazwą Virtue Gaming. To właśnie wokół doświadczonego Latynosa miał powstać zupełnie nowy skład, którego celem było wybicie się na scenę międzynarodową. Na razie jednak ambicją włodarzy Virtue był awans do ESL LA League. Tego nie udało się osiągnąć, zaś samego Giuseppego zabrakło podczas eliminacyjnych starć.

Nic zatem dziwnego, że już od jakiegoś czasu plotkowało się, że brazylijski gracz dołączy do Bruno „bita” Limy oraz Lincolna „fnxa” Laua, wraz z którymi jeszcze na początku przynależał do 100 Thieves. Warto przypomnieć, że południowoamerykański zespół nigdy w barwach amerykańskiej organizacji nie zadebiutował, zaś sam kNg został w styczniu usunięty w dość nieprzyjemnych okolicznościach m.in. z powodu pyskówek z Duncanem „Thorinem” Shieldsem.

23-latek zajmie w NTC jedno z miejsc zwolnionych przez innych starych znajomych z 100T, czyli braci Teles. Lucas „LUCAS1” Teles i Henrique „HEN1” Teles zdecydowali się bowiem pod koniec marca opuścić drużynę, mimo że ta przebywała wówczas na bootcampie w Niemczech. Powody tego ruchu do dziś nie są znane i nie wiadomo czy miał on wpływ na potencjalne rozmowy fnxa i spółki z SK Gaming, o których mówi się nieoficjalnie od jakiegoś czasu.

W tej sytuacji skład Não Tem Como prezentuje się następująco:

  • Bruno „bit” Lima
  • Lincoln „fnx” Lau
  • João „felps” Vasconcellos
  • Vito „kNgV-” Giuseppe
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro pashaBiceps

Virtus.pro przegrywa na inaugurację Bets.net Masters

Zawodnicy Virtus.pro przegrali 1:2 w swoim pierwszym meczu w ramach Bets.net Masters. Polacy zmierzyli się z Fragsters – jednym z uczestników ligi ESE...