fot. ESL/Viola Schuldner

NiP z zaproszeniem na CS:GO Asia Championships 2018

Trwa rozsyłanie zaproszeń na CS:GO Asia Championships 2018. Tym razem organizatorzy czerwcowej imprezy postanowili sprezentować bezpośrednią przepustkę na swoje zawody legendarnemu Ninjas in Pyjamas, które od kilkunastu miesięcy próbuje podreperować podupadłą ostatnio markę.

W przeszłości NiP był murowanym kandydatem do mistrzostwa na każdym kolejnym Majorze. To już jednak przeszłość, bo Szwedzi po raz ostatni na imprezie tej rangi wystąpili niemalże dwa lata temu. W tym czasie doznawali oni licznych upokorzeń, okazjonalnie tylko sięgając po pojedyncze trofea, w tym m.in. podczas Intel Extreme Masters Oakland 2016 i 2017. Niedawno podopieczni Faruka „Pity” Pity mieli okazję pojawić się na IEM-ie w Katowicach, gdzie dotarli do ćwierćfinału, prezentując nam jednocześnie delikatny progres w swojej grze.

Na ten moment pewne udziału w zawodach są następujące zespoły:

MVP PK Natus Vincere Ninjas in Pyjamas

CS:GO Asia Championships 2018 odbędzie się w czerwcu w Szanghaju. Łącznie w zawodach wystartuje osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 300 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO walczy w Hellcase Cup 7, attackiereN kontynuuje grę w Gfinity Winter Series

Nowy tydzień już na starcie przynosi nam dwa spotkania polskich formacji na arenie międzynarodowej. Dzień rozpoczniemy od meczu AGO Esports, zaś kilka...