fot. ESL/Viola Schuldner

0:2 z GODSENT. AGO nie zagra na DH Open Austin

DreamHack Open Austin 2018 nie dla AGO Esports! Polska formacja w drugiej rundzie zamkniętych europejskich kwalifikacji musiała uznać wyższość GODSENT i straciła tym samym szanse na awans na zawody w USA.

AGO Esports 0 : 2 GODSENT

(el. DreamHack Open Austin 2018)
9 5 Inferno 10 16
4 6
12 6 Cache 9 16
6 7
Overpass

Batalię na Inferno reprezentanci AGO zaczęli po stronie broniącej i zgarnęli nawet pierwsze pistole, ale później byli w zasadzie bezradni wobec ataków GODSENT, przez co na przerwę schodzili z pięcioma rundami deficytu. Po zmianie stron próbowali się jeszcze podnieść z kolan, ale zanim na dobre im się to udało, to Szwedzi wyprowadzili decydujące ciosy.

Pierwsza połówka Cache’a także nie była udana dla Jastrzębi. Polacy prowadzili co prawda przez moment 6:4, ale ich licznik na szóstce zatrzymał się do końca pierwszej części spotkania. Po zmianie Mateusz „TOAO” Zawistowski i jego kompani raz jeszcze wzięli się do roboty i z nawiązką odrobili nawet straty, jednak i tym razem na nic się to zdało. Zanim AGO zaczęło dokonywać swojego comebacku, GODSENT znalazło sposób na przełamywanie obrony przeciwnika i zwyciężyło.

Przegrywając 0:2 AGO Esports straciło szansę na awans na DreamHack Open Austin 2018. O wyjazd na międzynarodowe zawody, których pula nagród wyniesie 100 000 dolarów GODSENT zagra z Fragsters. Pojedynek wystartuje za kilka minut.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tabasko: Przez ostatnie pół roku myślałem o tym, żeby przestać grać

Kilka tygodni temu w najlepszym polskim składzie League of Legends doszło do zaskakującej zmiany. Mowa tutaj oczywiście o Illuminar Gaming, w barwach...