Drużyna Athletico rozwiązana, topguN i Havoc w nowym australijskim składzie

Zaledwie dwa miesiące trwała przygoda Azada „topguNa” Oramiego i Luke’a „Havoca” Patona z Athletico Esports. W teorii obaj gracze po krótkim okresie gry ponownie wylądowali na bezrobociu, gdyż ich dotychczasowa ekipa została rozwiązana, jednak bardzo szybko znaleźli oni dla siebie nowe miejsce.

W przeszłości topguN i Havoc reprezentowali barwy Vox Eminor, wraz z którym trzykrotnie wystąpili na imprezach rangi Major. Potem jednak ich kariery załamały się, w wyniku czego przez dwa lata nie mieliśmy okazji oglądać ich na scenie. Wszystko zmieniło się dopiero w marcu tego roku, gdy Orami i Paton trafili do Athletico. Mieli tam służyć swoim doświadczeniem i wspomóc pozostałą niedoświadczoną trójkę. Z całego pomysłu jednak nic nie wyszło, a brak turniejów oraz wewnętrzne nieporozumienia sprawiły, iż skład został rozwiązany.

Mimo to Australijczycy mają już na siebie pomysł. Doświadczeni gracze postanowili stworzyć nową ekipę, w której, poza nimi, znaleźli się także trzej inni znani na rodzimej scenie zawodnicy. Mark „deStiny” Kagan ma za sobą występy w Teamie Immunity, zaś Travis „wizard” Richardson i Connor „chuch” Morgan grali w Tainted Minds. Wyglądający w ten sposób zespół ogłosił już, że rozpoczyna poszukiwania nowego pracodawcy, który przyjąłby go pod swoje skrzydła.

Skład nowej drużyny prezentuje się następująco:

  • Luke „Havoc” Paton
  • Azad „topguN” Orami
  • Mark „deStiny” Kagan
  • Travis „wizard” Richardson
  • Connor „chuch” Morgan
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy harmonogram baraży o ESL Pro League, zagra m.in. AGO

Już w połowie tygodnia AGO Esports stoczy walkę o utrzymanie w ESL Pro League. W minionym sezonie polska formacja nie poradziła sobie najlepiej, ale r...