Ćwierćfinały ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone już w ten weekend

Już 2 czerwca rozpocznie się faza finałowa ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone. Ośmiu zawodników, którzy najlepiej poradzili sobie w minionym etapie grupowym, znalazło się w drabince pojedynczej eliminacji rozgrywanej w formacie Bo5. Teraz już nikt nie może sobie pozwolić na potknięcie, gdyż jedna porażka oznaczać będzie eliminację z walki o tytuł mistrzowski. Zwycięzcę szesnastego sezonu rozgrywek poznamy w niedzielę.

2 czerwca

Ćwierćfinały

18:00 matff vs wojekxd BO5
19:30 Convan vs Aivanir BO5
21:00 A83650 vs Noobuser BO5
22:30 Tuttek vs Kamahl BO5

Ćwierćfinały rozpoczną się w sobotę 2 czerwca o godzinie 18:00. Rozgrywki zainauguruje spotkanie matffa z wojkiemxd. Zwycięzcy sobotnich ćwierćfinałów będą następnego dnia kontynuować walkę o pierwsze miejsce 16. sezonu ESL MP. Wszystkie nadchodzące mecze będą transmitowane na żywo.

ESL Mistrzostwa Polski w Hearthstone’a można oglądać na kanale oficjalnym kanale ESL.TV Polska. Mecze komentować będą Adam „Jotosha” Kozierowski, Mateusz „Dziany” Karwat i Dawid „dawido” Florczyk. W puli nagród znalazło się 20 000 złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
minise kinguin

Kinguin z zaproszeniem na poznańskie finały Good Game League 2018

Kilka dni temu informowaliśmy o dwóch zaproszeniach na Good Game League 2018, które wpadły w ręce zagranicznych ekip. Teraz z kolei organizatorzy pozn...