ESL Mistrzostwa Polski puchar
fot. ESL

ESL MP w Hearthstone wkracza w decydującą fazę. Dziś poznamy półfinalistów

Poznaliśmy już mistrzów 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends oraz FIFA 18. Do wyłonienia pozostał ESL Mistrz Polski karcianki ze stajni Blizzarda – Hearthstone’a. Wszystkie niewiadome dotyczące tego turnieju zostaną rozwiązane w przeciągu dwóch najbliższych dni. Przed nami play-offy ESL MP w Hearthstone.

W stawce pozostało ośmiu zawodników, a już dziś grono walczących o miano najlepszego uszczupli się do czterech. O godzinie 18:00 rozpocznie się pierwszy ćwierćfinał, w którym zmierzą się Mateusz „matff” Pytka oraz Wojciech „wojekxd” Augustyński. Następnie do walki staną Filip „convan” Convain oraz Michał „Aivanir” Didenkow, a po nich o awans do półfinału powalczą Kacper „A83650” Kwieciński i Damian „noobuser” Fabiański. Ostatniego półfinalistę wyłoni mecz Łukasza „Tuttka” Lipki z Tomkiem „Kamahlem” Zarzecznym.

Harmonogram ćwierćfinałów ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone:

Sobota, 2 czerwca 2018
18:00 matff vs wojekxd Bo5
19:30 convan vs Aivanir Bo5
21:00 A83650 vs noobuser Bo5
22:30 Tuttek vs Kamahl Bo5

Wszystkie mecze 16. sezonu ESL MP w Hearthstone będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Zmagania skomentują dla Was Adam „Jotosha” Kozierowski, Mateusz „Dziany” Karwat i Dawid „dawido” Florczyk. Więcej informacji dotyczących turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej. Przypominamy, że w puli nagród znalazło się 20 tysięcy złotych. Zwycięzca niedzielnego finału zgarnie połowę tej kwoty.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wideo: Fragmovie AGO z ESL Pro League Season 7