PUBG wprowadza skrzynki ze skinami zaprojektowanymi we współpracy ze shroudem i DrDisRespectem

Twórcy PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS szykują niemałą gratkę dla wszystkich fanów shrouda oraz DrDisRespecta. Już 4 czerwca do sprzedaży trafią bowiem wyjątkowe skrzynki ze skinami do broni.

Shroud’s Ghosted Crate oraz DrDisRespect’s Speed & Momentum Crate – tak nazywają się skrzynie ze skinami, które zaprojektowano we współpracy z popularnymi streamerami. W pierwszej z nich znajdować się będą unikalne skórki do AKM oraz KAR98K, natomiast w drugiej – skórki do M416 i KAR98K.

– Ściśle współpracowaliśmy z DrDisRespectem i shroudem przy projektowaniu tych skinów. To prawdziwa współpraca pomiędzy nimi a PUBG Corp i jesteśmy podekscytowani, że ci twórcy otrzymają część zysków ze sprzedaży tych skrzynek – napisali twórcy gry. – Twórcy z całego świata są fundamentalni dla sukcesu PUBG. Chcemy to celebrować, a to jest jeden z wielu sposób, w jaki będziemy to robić w przyszłości.

Skrzynie będą dostępne w sprzedaży od 4 do 30 czerwca. Zakupu będzie można dokonać jedynie za pośrednictwem serwisu Steam oraz Twitch. Cena jednej skrzyni wynosi 9,99 dolara. Podgląd nowo zaprezentowanych skórek dostępny jest pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Natus Vincere

Na`Vi ogrywa NRG Esports w wielkim finale StarSeries i-League Season 5!

Za nami wielki finał StarSeries i-League Season 5. Zwycięzcą tych prestiżowych zawodów zostało Natus Vincere, które bez większych problemów pokonało N...