fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

Dziś startuje ostatnia kolejka PLE w CS:GO. Kto dołączy do Kinguin w play-offach?

Za nami już ponad dwa miesiące zmagań w ramach trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Oznacza to, że etap online powoli dobiega końca, a my poznamy wreszcie komplet drużyn, które pojawią się na zbliżających się play-offach. Zanim to jednak nastąpi, rozegrana zostanie ostatnia kolejka.

Ta startuje już dziś i zapowiada się dość emocjonująco, zwłaszcza dla fanów AGO Esports. Zespół Damiana „Furlana” Kisłowskiego musiał bowiem dotychczas przekładać swoje mecze z uwagi na napięty terminarz, przez co w ciągu najbliższych dwóch dni rozegra ich aż trzy. Naprzeciwko triumfatorów ESL Mistrzostw Polski staną m.in. x-kom team oraz Team Kinguin, który awans do fazy pucharowej zagwarantował sobie już jakiś czas temu.

Szansę na promocję nadal mają także tomorrow.gg oraz Codewise Unicorns. Oba zespoły rozpoczynały 3. sezon PLE w roli beniaminków, a mimo to zdołały utrzeć nosa kilku bardziej utytułowanym od nich formacjom. W akcji nie zobaczymy z kolei awizowanego pierwotnie Pompa Teamu – organizacja ta kilka dni temu rozstała się ze swoim składem i postanowiła oddać pozostałe mecze walkowerem.

Harmonogram spotkań dziewiątego tygodnia PLE prezentuje się następująco:

11 czerwca
18:00 x-kom team vs AGO Esports BO2
20:00 AGO Esports vs Codewise Unicorns BO2
12 czerwca
16:00 Izako Boars vs PACT BO2
18:00 Team Kinguin vs AGO Esports BO2
22:00 PRIDE vs tomorrow.gg BO2

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału ESPORT NOW na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

destroj: Miałem duże nadzieje związane z Pompą

Osiem miesięcy temu Maciej "destroj" Deorocki mógł wraz ze swoimi ówczesnymi kolegami z tomorrow.gg świętować wicemistrzostwo Pucharu Polski Cyberspor...