Clash Royale Nations Cup

Polska poznała rywali grupowych Clash Royale Nations Cup

Już 15 czerwca rozpoczną się zmagania w ramach fazy grupowej Clash Royale Nations Cup. Na liście 32 zakwalifikowanych reprezentacji narodowych znalazła się także Polska. Nasi rodacy znaleźli się w jednym zbiorze z Niemcami, Francją i Wielką Brytanią, co natychmiast zostało ochrzczone „grupą drugowojenną”. Polska w poprzednim etapie wygrała bardzo wyrównany mecz z Irlandią, lecz przegrała aż 1-4 z Hiszpanią. Nadchodzące spotkania. z pewnością będą dużym wyzwaniem.

Z każdej z ośmiu grup do play-offów awansują po dwie najlepsze drużyny. Faza finałowa Clash Royale Nations Cup rozpocznie się 15 sierpnia, zaś wielkie finały cyklu zaplanowane są na końcówkę sierpnia. Te odbędą się na Teneryfie, gdzie wystąpią cztery zespoły. Łączna pula nagród mistrzostw sięgnie 30 000 dolarów, z czego 14 000 trafi na konta zwycięzców.

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
USA Brazylia Francja Argentyna
RPA Kostaryka Niemcy Chiny
Kolumbia Portoryko Polska Gwatemala
Peru Tajwan Wielka Brytania Australia
Grupa E Grupa F Grupa G Grupa H
Meksyk Hiszpania Nikaragua Wenezuela
Hongkong Turcja Rosja Włochy
Salwador Ekwador Czarnogóra Portugalia
Wietnam Serbia Belgia Finlandia

W skład reprezentacji Polski w Clash Royale Nations Cup wchodzą Bloody Dave, Hardkor, Terminator, ARK26, Bananek_69, Dzik, Plantus, Wróbelek, Ubciasek i Miszcz_PL.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro zamyka dywizję Quake Champions

Virtus.pro postanowiło zamknąć dywizję Quake Champions. Ta działała od końcówki czerwca ubiegłego roku, a jednym z jej członków był Maciej "Av3k" Krzy...