Natus Vincere S1mple
fot. PGL

W nocy startuje CS:GO Asia Championships 2018, zagrają m.in. NiP i Na`Vi

Po dłuższym okresie spędzonym w Europie i Ameryce Północnej, CS:GO powraca na Daleki Wschód. Dziś w nocy startują bowiem zawody CS:GO Asia Championships 2018, w których udział weźmie kilka poważanych na międzynarodowej scenie formacji.

Mowa tutaj oczywiście przede wszystkim o Natus Vincere, które niezaprzeczalnie wydaje się być głównym kandydatem do końcowego triumfu. Oleksandr „s1mple” Kostyliev wraz z kolegami niewiele ponad tydzień temu mogli świętować mistrzostwo StarSeries i-League Season 5, teraz natomiast mają szansę na kolejny sukces. Pierwszą przeszkodą na drodze do niego będzie jednak nieco miksowy skład Teamu EnVyUs. Francuska formacja przyjeżdża do Szanghaju bez Vincenta „Happy’ego” Cervoniego i Cédrica „RpK” Guipouya, których przyszłość stoi pod znakiem zapytania.

W drugiej parze pojawi się natomiast Ninjas in Pyjamas, które zaledwie kilka dni temu dokonało roszady personalnej. Do ekipy dołączył pozyskany z Fnatic Jonas „Lekr0” Olofsson i właśnie w Szanghaju zadebiutuje on w nowych barwach. Rywalem Szweda i jego kolegów będzie natomiast chiński super team VG.FlashGaming, który powstał z połączenia ViCi Gaming oraz Flash Gaming. Dla sformowanej w kwietniu drużyny będzie to już drugi lan o randze międzynarodowej.

Harmonogram pierwszego dnia prezentuje się następująco:

14 czerwca
04:00 Natus Vincere vs Team EnVyUs BO3
07:00 Ninjas in Pyjamas vs VG.FlashGaming BO3
10:00 mecz wygranych grupy A BO3
13:00 mecz przegranych grupy A BO3

Anglojęzyczna transmisja z wszystkich spotkań dostępna będzie na oficjalnym kanale PGL na Twitchu. Po więcej informacji na temat CS:GO Asia Championships 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
rallen Kinguin

Kinguin awansuje do zamkniętych kwalifikacji do Minora!

Team Kinguin zapewnił sobie awans do zamkniętych kwalifikacji Minora. W decydującym spotkaniu polska formacja okazała się lepsza od Singularity Esport...