TaZ Team Kinguin
fot. Team Kinguin

Kinguin lepsze od Movistar Riders w ESEA MDL

Właśnie dobiegł końca pierwszy dzisiejszy mecz z udziałem Teamu Kinguin w ESEA MDL. Po intensywnym starciu Polakom ostatecznie udało się pokonać o wiele niżej notowane Movistar Riders, dopisując tym samym kolejne punkty ligowe na swoje konto.

Team Kinguin 16 : 11 Movistar Riders

(ESEA Mountain Dew League)
16 8 Overpass 7 11
8 4

Pierwsze pięć oczek podczas pojedynku na Overpassie wpadło na konto zawodników z Półwyspu Iberyjskiego. Po chwili jednak nasi rodacy odrobili taką samą ilość punktów, a następnie po jednej stracie zgarnęli kolejne trzy, przez co pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 korzystnym dla Karola „rallena” Rodowicza i spółki.

Po zamianie stron pistoletówka ponownie wpadła na konto zawodników Movistars. Niemniej jednak biało-czerwonym udało się wygrać w trzech kolejnych rundach. Mimo że zawodnicy hiszpańskiej organizacji zatriumfowali jeszcze trzy razy, to nie zdołali oni się odzyskać utraconych oczek, a Wiktor „TaZ” Wojtas i jego koledzy zwyciężyli w tym spotkaniu 16:11.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Team Kinguin plasuje się na 3. pozycji w klasyfikacji ESEA Mountain Dew League z dziewięcioma wygranymi i czterema porażkami. Już za kilka minut zobaczymy ponowne starcie Movistar Riders – tym razem z PACT. Po tym spotkaniu Pingwiny rozegrają swój ostatni dzisiejszy mecz z Tricked. Transmisja obu tych walk dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Giants zmienia dzień przed DreamHackiem – obj jedzie zamiast Blastinho

Na dzień przed startem DreamHack Open Valencia 2018 Giants Gaming ogłosiło, że w Hiszpanii pojawi się w niepełnym składzie. Wraz z drużyną nie wystąpi...