fot. ESL/Adela Sznajder

mynio zastąpi tecka w x-kom teamie?

Bieżący rok to dla x-kom teamu okres pełen wrażeń. Najpierw rebranding, potem wyjazd na pierwszego międzynarodowego lana, a następnie kolejne zmiany kadrowe. Zresztą, wiele wskazuje, że to nie koniec, bo do kolejnego przetasowania ma dojść już niedługo.

Dziś na mediach społecznościowych x-komu trafiła grafika sugerująca, że szeregi formacji wzmocnić ma któryś z zawodników związanych dotychczas z tomorrow.gg. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Cybersport.pl, będzie to Wiktor „mynio” Kruk, który w przeszłości był już związany m.in. z Venatores. 22-latek ma za sobą także grę w ESC Gaming oraz Pompa Teamie, a ostatnio reprezentował barwy tomorrow, wraz z którym sięgnął po triumf w 3. sezonie Polskiej Ligi Esportowej.

Kruk miałby zająć miejsce Karola „tecka” Kapczyńskiego, który do niedawna pełnił rolę prowadzącego drużyny. 25-letni zawodnik jest także najstarszym stażem członkiem ekipy – związał się z nią jeszcze w styczniu 2017 roku. Ostatnie wyniki dalekie były jednak od oczekiwań – zespół zatriumfował co prawda w Good Game League 2018, a także awansował na lanowe finały 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski, ale podczas nich zajął dopiero czwarte miejsce, przez co nie dostał się do ESEA Mountain Dew League. Jakby tego było mało, tecek i spółka zajęli odległe, 8. miejsce w PLE, przez co o ligowy byt będą musieli walczyć w barażach.

Jeśli do powyższej zmiany faktycznie dojdzie, będzie to już czwarta roszada personalna w tym roku. Wcześniej na ławce rezerwowych lądowali już Krzysztof „stark” Lewandrowski oraz Patryk „Patitek” Fabrowski, a obecnie przesiaduje na niej Michał „SOON” Wójcicki, który musiał zrobić miejsce pozyskanemu Danielowi „STOMPOWI” Płomińskiemu. Ponadto pod koniec maja z drużyną definitywnie pożegnał się Patryk „ponczek” Wites.

Jeśli powyższe plotki potwierdzą się, skład x-kom teamu będzie prezentować się następująco:

  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Patryk „Patitek” Fabrowski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Krzysztof „stark” Lewandrowski
  • Adrian „IMD” Pieper – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AVANGAR uzupełnia grono półfinalistów Minora CIS

Znamy już wszystkie cztery ekipy, które wystąpią w fazie play-off CIS Minor Championship London 2018. Do HellRaisers, pro100 oraz Teamu Spirit, które...