fot. Blizzard/Robert Paul

Spitfire czy Gladiators? W nocy poznamy ostatniego półfinalistę Overwatch League

W gronie półfinalistów pierwszego sezonu Overwatch League pozostało już tylko jedno wolne miejsce. Ale już dziś w nocy zapełni je jeden z ćwierćfinalistów, bowiem walkę o ten slot stoczą London Spitfire oraz Los Angeles Gladiators.

W lepszych nastrojach są zapewne gracze z Miasta Aniołów, którzy kilka dni temu pokonali londyńczyków aż 3:0! W tamtym pojedynku gracze Spitfire w najmniejszym nawet stopniu nie potrafili postawić się rywalom, którzy najpierw gładko ograli ich na Junkertown 2:0, by następnie na Wieży Lijiang oraz King’s Row oddać tylko po jednym punkcie. Tym samym pierwszy mecz serii wpadł na konto Gladiators, dzięki czemu ekipa ta do awansu potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa. Z kolei Jae-hee „Gesture” Hong i spółka muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i wygrać oba zaplanowane na dzisiejszą noc spotkania BO5.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

14 lipca

Drugi ćwierćfinał

22:00 London Spitfire vs Los Angeles Gladiators BO5
15 lipca

Drugi ćwierćfinał

00:00 London Spitfire vs Los Angeles Gladiators BO5

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale Overwatch League na Twitchu. Po więcej informacji na temat play-offów pierwszego sezonu Overwatch League zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wyrównana sytuacja w Ameryce Północnej. Power ranking NA LCS

Za nami trzy tygodnie zmagań NA LCS oraz Rift Rivals, gdzie drużyny Ameryki Północnej nie zdołały ostatecznie zwyciężyć z europejskimi zespołami. Po r...