Nervarien partnerem STS!

STS, największy bukmacher w Polsce, podpisał umowę sponsorską z Damianem „Nervarienem” Ziają – jednym z najpopularniejszy polskich influencerów League of Legends. Na scenie esportowej „Nervarien” znany jest nie tylko jako zawodnik, ale także streamer i komentator rozgrywek. Kontrakt jest pierwszym w kraju przypadkiem, gdy bukmacher angażuje się w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. Umowa obowiązuje do lipca 2019 roku. Jest ona elementem strategii STS, zakładającej wzmocnienie obecności w segmencie esportu.

– STS wspiera polski sport, którego istotną częścią jest branża esportowa. Jesteśmy oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej i sponsorem zawodnika CS:GO Pawła „innocenta” Mocka, a teraz rozpoczynamy współpracę z reprezentującym społeczność League of Legend Damianem „Nervarienem” Ziają. Zaangażowanie w sponsoring przedstawiciela cieszącej się ogromną popularnością wirtualnej gry turniejowej to dla nas naturalny krok naprzód. Naszym celem jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Damian „Nervarien” Ziaja jest jednym z najpopularniejszy polskich influencerów League of Legends. Jego streamy i komentarze z rywalizacji na wirtualnych arenach – m.in. z rozgrywek EU LCS organizowane przez Riot Games, wydawcę gry – śledzi ogromna rzesza pasjonatów esportu.

– STS jest niekwestionowanym liderem rynku bukmacherskiego w Polsce. Wyznaczamy trendy, którymi podążają pozostałe firmy z branży. Esport jest dla nas perspektywicznym segmentem – dlatego w STS już od czterech lat rozwijamy ofertę oraz funkcjonalności dla naszych użytkowników. Rozpoczęcie współpracy z zawodnikiem i influencerem reprezentującym społeczność League of Legends to kontynuacja działań, których celem jest status preferowanego bukmachera wśród kibiców esportu w Polsce dodaje Mateusz Juroszek.

W 2014 roku STS był pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe na dedykowanej stronie internetowej, a następnie zaczął udostępniać streamy wybranych rozgrywek. Bukmacher prowadzi również oddzielne kanały w mediach społecznościowych, poświęcone esportowi – Facebook i Twitter. STS angażuje się także we wsparcie dyscypliny – jest oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej i sponsorem Pawła „innocenta” Mocka – jednego z najlepszych polskich esportowców. Bukmacher współpracował także z teamem esportowym Izako Boars.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy KSW oraz innych klubów i związków sportowych. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pracowity wtorek Virtus.pro. Aż trzy mecze Polaków w ESEA MDL, w tym m.in. z PACT

Kolejny sezon ESEA Mountain Dew League zbliża się do końca. Część ekip skończyło już nawet etap ligowy, ale pozostałe nadal mają jeszcze do rozegrania...