Virtus.pro Fortnite

Virtus.pro otwiera dywizję Fortnite!

Kolejna znana esportowa organizacja postanowiła zaprezentować swoją dywizję Fortnite’a. Tym razem to do Virtus.pro zawitają nowi zawodnicy najpopularniejszej gry Epic Games! Dziewiętnastoletni Artur „7ssk7” Kyourshin i siedemnastoletni Jamal „Jamside” Saidayev podpisali kontrakty, które będą obowiązywać aż do końca 2019 roku.

Roman Dvoryankin – generalny manager Virtus.pro o otwarciu nowej dywizji wypowiedział się następująco:

Już od dawna planowaliśmy i przygotowywaliśmy się na dołączenie składu Fortnite do naszej organizacji. Pokładamy ogromne nadzieje zarówno w samej tej dyscyplinie, jak i w zakontraktowanych przez nas graczach. Artur i Jamas osiągali świetne wyniki w rozmaitych turniejach regionu CIS jeszcze przed przybyciem do Virtus.pro. Co więcej, Jamal na swoim koncie posiada rekordową liczbę fragów we Wspólnocie Niepodległych Państw. Chłopcy są młodzi i spragnieni zwycięstw. Nadal rozważamy możliwość podpisania kontraktów z następnymi zawodnikami, a nasza decyzja będzie opierać się na tym, jak rozwinie się turniejowa scena gry.

Fortnite to jedna z najpopularniejszych obecnie gier komputerowych. Ilość zarejestrowanych w niej kont przekroczyła 125 000 000, a twórcy – Epic Games – zamierzają w nadchodzącym roku przeznaczyć aż 100 milionów dolarów na turnieje, co zachęciło sporo organizacji do utworzenia dywizji właśnie tego tytułu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortntie

Fortnite od premiery zarobił ponad miliard dolarów

Nowy raport firmy badawczej SuperData znany jako "Battle Royale: Taking the Games Market by Storm" poświęcony jest szybko rosnącej popularności gier z...