fot. ESL/Adela Sznajder

Ekipa innocenta wkracza do gry o miejsce w StarSeries i-League Season 6

Trwające od piątku kwalifikacje do StarSeries i-League Season 6 nabierają rumieńców. Po zakończeniu rywalizacji w grupie A, gdzie najlepsze okazało się Windigo Gaming, przyszedł czas na zmagania w bardziej interesującym polskich kibiców zbiorze B. Jedną z czterech drużyn, które dzisiejszego wieczoru powalczą o inauguracyjne zwycięstwo, jest Tempo Storm. Drużyna, której częścią jest Paweł „innocent” Mocek, podejmie francusko-belgijską piątkę 3DMAX.

Tempo Storm vs Team 3DMAX
20:00 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Ricardo „fox” Pacheco Lucas „Lucky” Chastang
Kevin „HS” Tarn Gaëtan „JiNKZ” Jamin 
Paweł „innocent” Mocek David „Davidp” Prins
Vincent „Happy” Schopenhauer Bryan „Maka” Canda
Cédric „RpK” Guipouy Audric „JaCkz” Jug

Dzisiejszy pojedynek będzie swego rodzaju debiutem Vincenta „Happy’ego” Schopenhauera i Cédrica „RpK” Guipouy w barwach Tempo Storm. Wszystko dlatego, że Francuzi kilka dni temu zostali zaprezentowani jako tymczasowi rezerwowi międzynarodowej ekipy. Mówi się jednak, że mogą w niej zagościć na stałe.

Mocek wraz ze swoją drużyną współpracują od maja, jednak od tamtej pory TS nie zdołało zakwalifikować się na żaden większy turniej. O awans na StarSeries i-League w Kijowie również łatwo nie będzie, bo do pokonania jest niezwykle długa droga. Pierwszą przeszkodą będzie 3DMAX, które przed kilkoma dniami walczyło na europejskim Minorze, pokazując się z całkiem dobrej strony.

Pojedynek zostanie rozegrany w trybie BO3. Anglojęzyczna transmisja będzie dostępna pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite Summer Skirmish

Druga edycja Fortnite Summer Skirmish za nami. Polacy daleko od podium

Za nami druga edycja cyklu Fortnite Summer Skirmish, w której wzięło udział aż 96 zawodników z całej Europy, w tym sześciu naszych rodaków. Mimo że po...