fot. StarLadder

fejtZ wystąpi z HellRaisers podczas IEM Szanghaj

Reprezentant boxr, Kristjan „fejtZ” Allsaar, zastąpi Özgüra „woxica” Ekera podczas zbliżającego się turnieju Intel Extreme Masters Szanghaj. 19-letni Turek nie będzie mógł polecieć ze swoją drużyną do Chin ze względów osobistych. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zawodnik wyjawił, że przyczyną zaistniałej sytuacji jest jego stan zdrowia.

Dla Estończyka nie będzie to pierwszy występ pod banderą HellRaisers. 20-latek od października 2017 roku do stycznia tego roku pełnił rolę zmiennika w drużynie po przesunięciu Patrika „Zero” Žúdela na ławkę rezerwowych. Ostatecznie 18 stycznia do międzynarodowej ekipy powrócił Vlаdуslаv „bondik” Nеchуроrchuk, który zakończył okres wypożyczenia w TyLoo.

Już w maju fejtZ dołączył do czterech byłych graczy Splyce, stając się członkiem boxr. W ostatnim czasie wspierał on rosyjską formację PLINK podczas Minora regionu CIS. Ekipie nie udało się jednak wywalczyć awansu do fazy pucharowej rozgrywek, bowiem na ich drodze stanęła drużyna pro100.

Skład HellRaisers na IEM Szanghaj prezentuje się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasov
  • Vlаdуslаv „bondik” Nеchуроrchuk
  • Bence „DeadFox” Böröcz
  • Issa „ISSAA” Murad
  • Kristjan „fejtZ” Allsaar – zmiennik
  • Ivan „Johnta” Shevtsov – trener

Zmagania w Szanghaju rozpoczną się już 1 sierpnia i potrwają sześć dni. W puli nagród turnieju znajduje się kwota 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

United States Army zorganizuje... wojskowy turniej Street Fighter V

W ostatnim czasie amerykańskie wojsko odważnie inwestowało w esport, nawiązując współpracę m.in. z ELEAGUE czy Cloud9. Tym razem jednak United States...