Fatum w dalszym ciągu wisi nad H2K. Gdy wydawało się, że sytuacja w drużynie unormowała się i dzisiaj zobaczymy zespół Marcina "Selfiego" Wolskiego w normalnym składzie, organizacja przekazała przykre informacje. W związku z utratą bliskiej osoby Patrik "Sheriff" Jírů nie weźmie udziału w dzisiejszym meczu przeciwko Misfits Gaming.


Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zajmie miejsce czeskiego marksmana na dolnej alei H2K. Niewykluczone, że przez brak czasu na znalezienie zastępstwa u boku Hampusa "promisq" Abrahamssona zobaczymy jednego z dwóch junglerów – Marca "Caedrela" Lamonta lub Ilyasa "Shooka" Hartsemę.

H2k-Gaming nie ma już nic do stracenia, jeśli chodzi o letni split tegorocznego sezonu EU LCS. Z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie podopieczni Michaela "Veterana" Archera zajmują ostatnie miejsce i nie mają szans na play-offy. Pozostałe mecze będą już więc jedynie meczami o honor i ewentualne zakończenie splitu na wyższej pozycji. To jednak nie będzie łatwe zadanie, biorąc pod uwagę, że do końca splitu pozostały cztery mecze, a różnica między H2K a dziewiątym w tabeli Unicorns of Love wynosi trzy zwycięstwa.

Więcej o dzisiejszych meczach EU LCS przeczytacie w tym miejscu. Harmonogram, dotychczasowe wyniki oraz aktualną tabelę europejskiej ligi możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.