fot. Fortnite Polska

DYNAMIND LK na szczycie tabeli po pierwszym dniu ostatniej kolejki Fortnite Fun League DUO Pro

Za nami pierwszy dzień ostatniej kolejki Fortnite Fun League DUO Pro. Czterdzieści najlepszych dwójek w kraju walczyło o punkty, które będą miały ogromne znaczenie przy czwartkowym podziale puli nagród, a także pozwolą ekipie na uzyskanie lepszej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Miejsce na szczycie tabeli, podobnie jak w ubiegłym tygodniu, zajęli kamxon i laidback z DYNAMIND LK znanego w przeszłości również jako Quad Damage. Zespół ten po trzech stoczonych walkach mógł się pochwalić łącznie trzynastoma zgarniętymi fragami i 191 punktami. Najlepszej dwójce udało się również zdobyć drugie miejsce w ostatniej bitwie.

Na drugiej lokacie pojawili się członkowie On Fire Red – teeq i SzymeN, którzy na swoje konto doliczyli o jeden frag więcej od stojących nieco wyżej rywali, ale zebrali jedenaście oczek mniej. Warto wspomnieć, że w drugim pojedynku członkowie tej ekipy ustrzelili aż dziewięciu przeciwników, czego nie dokonał nikt inny będący w danej chwili na serwerze. Najniższy stopień podium przypadł natomiast innej drużynie spod szyldu DYNAMIND, w skład której weszli zeek r oraz richarT_. Zdobyli oni we wszystkich rozegranych spotkaniach najwięcej fragów – aż 15, a także dali radę zwyciężyć w drugiej grze. Mimo to na koncie zebrali 169 punktów.

Najlepsza dziesiątka drugiej kolejki Fortnite Fun League prezentuje się następująco:

Lp. Drużyna Gracz 1 Gracz 2 Łączna liczba fragów Łączna liczba punktów
1. DYNAMIND LK kamxon + laidback 13 191
2. On Fire Red teeq + SzymeN 14 180
3. DYNAMIND ZR zeek r + richarT_ 15 169
4. Kinguin Orange TH twitch.Taiovsky + KINGUIN Hycel 10 144
5. PRIDE AM PRIDE + mozbi 9 131
6. Ascent KM Kaku + Mario 8 124
7. InHarmony HD hacky + Dju 5 124
8. Kinguin Black VQ v1ns + qln 7 120
9. Kinguin Black HS Hoopek + sk1x 8 117
10. AGO Esports Skosas + Buhuu 9 107

Już jutro powróci najbardziej znana polska liga Fortnite. W środę odbędą się trzy mecze, w których zagrają najlepsi polscy profesjonalni gracze najpopularniejszego tytułu Epic Games.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Taz

Izako Boars urywa punkty Kinguin w ESL MP!

Team Kinguin i Izako Boars zmierzyły się w ostatnim dwumeczu pierwszego tygodnia 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Koniec końców obie ekipy zdobyły po...