fot. DreamHack/Adela Sznajder

naSu nowym trenerem Heroic?

Od momentu rozstania z Luisem „peacemakerem” Tadeu w maju tego roku Heroic prowadzi poszukiwania nowego szkoleniowca. Co prawda rolę tę tymczasowo powierzono jednemu z graczy, Andreasowi „MODDIIEM” Fridhowi, było jednak jasne, że taki stan rzeczy nie może trwać długo. I możliwe, że nie potrwa.

Według informacji serwisu VPEsports posadę trenera skandynawskiej formacji miałby objąć Niko „naSu” Kovanen, który jeszcze miesiąc temu związany był z Red Reserve. Fin doprowadził szwedzką formację m.in. do triumfu w Qi Invitational oraz półfinału DreamHack Open Tours 2018, a wcześniej wraz z PENTA Sports awansował na PGL Major Kraków 2017.

Teraz kolejnym wyzwaniem w jego karierze miałoby być właśnie Heroic, dla którego bieżący rok jest okresem ogromnych zmian. Drużyna na przestrzeni ostatnich miesięcy dokonała znaczących roszad, zaś najświeższymi jej nabytkami są Asger „AcilioN” Larsen oraz Daniel „mertz” Mertz. Ten pierwszy został pozyskany z w połowie lipca, drugiego natomiast tydzień temu wypożyczono z North.

Jeśli powyższe plotki potwierdzą się, skład Heroic będzie prezentować się następująco:

  • Andreas „MODDII” Fridh
  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Adam „friberg” Friberg
  • Asger „AcilioN” Larsen
  • Daniel „mertz” Mertz
  • Niko „naSu” Kovanen – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

phaze zawodnikiem Cryptick Gaming

Scena Quake Champions od dłuższego czasu znajduje się w sporym zastoju, a liczba organizowanych turniejów nie powala. Niemniej to nie zniechęca nowych...