fot. EPICENTER

EPICENTER wraca do Moskwy

Firma Epic Esports Events poinformowała, iż w październiku po raz trzeci zorganizuje prestiżowe zawody dla najlepszych drużyn CS:GO. EPICENTER 2018 odbędzie się w dniach 22-28 października w Moskwie. W puli nagród zmagań znajdzie się 300 tysięcy dolarów.

W turnieju głównym udział weźmie 8 zespołów, z czego 5 otrzyma bezpośrednie zaproszenie. Organizatorzy zdecydowali się przeprowadzić kwalifikacje do zawodów w czterech różnych regionach – Europie, Azji, CIS oraz obu Amerykach. Zwycięzcy tych eliminacji trafią do jednego koszyka razem z ekipą, która otrzyma dziką kartę, a formacja usytuowana najwyżej w rankingu HLTV 19 października otrzyma szósty bezpośredni bilet do głównego etapu rozgrywek. Pozostała czwórka już w Rosji powalczy o ostatnie dwa wolne miejsca. Cały proces kwalifikacyjny przeprowadzony zostanie przez platformę FACEIT.

Faza grupowa EPICENTER 2018 rozegrana zostanie w trakcie pierwszych czterech dni imprezy, a po dniu przerwy najlepsze zespoły spotkają się w lodowym Parku Legend w ramach dwudniowych play-offów. Więcej szczegółów takich jak format wydarzenia czy zaproszone składy powinniśmy poznać w najbliższych tygodniach. Przypomnijmy, iż poprzednie dwie edycje EPICENTER wygrały duńskie Dignitas oraz brazylijskie SK Gaming, które w finałach okazały się lepsze od Virtus.pro.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite Fun League Polska

Dziś wieczorem kolejne mecze w ramach 3. kolejki Fortnite Fun League DUO Pro

Już dziś wieczorem odbędą się trzy kolejne spotkania w ramach Fortnite Fun League Polska. Czterdzieści najlepszych krajowych dwójek zawalczy o lepszą...