fot. Maciej Kołek/x-kom team

nawrot MVP pierwszego tygodnia ESL MP w CS:GO

Za nami pierwszy tydzień 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski, w którym zmierzyło się wiele znanych na krajowym podwórku ekip, takich jak AGO Esports, Team Kinguin, PACT, PRIDE czy Izako Boars. W głosowaniu po zakończeniu pierwszej serii meczów fani mogli wybrać zawodnika, który według nich najlepiej wypadł w inauguracyjnym tygodniu.

Pierwszym kandydatem do nagrody MVP był Piotr „nawrot” Nawrocki, a naprzeciw niego stanął Karol „rallen” Rodowicz. Po 24-godzinnej ankiecie okazało się, że to członek organizacji założonej przez Piotra „Izaka” Skowyrskiego według oglądających wypadł lepiej.

Laureat nagrody MVP w minionym tygodniu rozegrał spotkania przeciwko PACT i Teamowi Kinguin. On i jego ekipa zarówno wygrali jak i przegrali w starciach z każdym przeciwnikiem, dzięki czemu Izako Boars plasuje się obecnie na trzecim miejscu w klasyfikacji ESL Mistrzostw Polski. Samo wyróżnienie to też dość niespodziewany prezent ze strony fanów dla nawrota, który ma dzisiaj urodziny.

Już w niedzielę, 19 sierpnia rozpocznie się drugi tydzień ESL MP w CS:GO, który zainaugurują mecze PACT z Onca Gaming. Aktualne informacje na temat trwających rozgrywek możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liquid Miracle

18 drużyn, ponad 10 milionów do zgarnięcia. The International 8 startuje już dziś!

Po tygodniach oczekiwania na start corocznego święta wszyscy fani profesjonalnych rozgrywek Doty 2 wreszcie będą mogli zaspokoić swoje pragnienie. Już...