fot. DreamHack/Adela Sznajder

eUnited zamyka listę uczestników DreamHack Open Montreal 2018

Dziś organizatorzy DreamHack Open Montreal 2018 ogłosili ósmego i jednocześnie ostatniego uczestnika kanadyjskiej imprezy. Okazali się nim reprezentanci eUnited, dla których będzie to już drugi w tym roku występ na turnieju z serii DH Open.

Do marca tego roku północnoamerykański skład związany był z Rise Nation i na kilka dni przed finalizacją przenosin udało mu się awansować do Esports Championship Series. W sygnowanej przez FACEIT lidze podopieczni Jared „osorandom” Hartman także radzili sobie nieźle i z bilansem 9 zwycięstw i 9 porażek zajęli miejsce w połowie stawki. Następnie, już pod banderą eUnited, zespół pojawił się na DreamHack Open Austin 2018, gdzie do samego końca walczył o awans do play-offów, jednak bezskutecznie. Skutków nie przyniosły również starania na amerykańskim Minorze – Skyler „Relyks” Weaver byli o krok o awansu na Majora, ale ostatecznie musieli obejść się smakiem po porażce z compLexity Gaming.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

AGO Esports ENCE eSports eUnited Heroic
The Imperial Team Kinguin Luminosity Gaming Red Reserve

DreamHack Open Montreal 2018 odbędzie się między 7 a 9 września. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 100 tysięcy dolarów, z czego triumfatorzy wielkiego finału zgarną 50 tysięcy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Snax mousesports

Poznaliśmy grupy DreamHack Masters Stockholm 2018

Na dwa tygodnie przed startem DreamHack Masters Stockholm 2018 organizatorzy ogłosili składy grup, w jakich mierzyć się ze sobą będą poszczególni ucze...