Fortnite Fun League Polska

Kinguin wygrało ostatnią kolejkę Fortnite Fun League DUO Pro

Zakończył się ostatni dzień rozgrywek trzeciej kolejki Fortnite Fun League Polska DUO Pro. Czterdzieści najlepszych polskich ekip Fortnite z całych sił walczyło o awans w tabeli, gdyż tylko pięć najlepszych ekip miało zgarnąć nagrody pieniężne.

Na pierwszym miejscu znaleźli się reprezentanci Kinguin Orange TH, którzy jeszcze 24 godziny temu mogli pochwalić się siódmą lokatą w tabeli. Ostatniego dnia rozgrywek Taiovsky i Hycel na swoje konto doliczyli aż trzynaście fragów. Zdołali oni również zająć trzecią pozycję w pierwszym rozgrywanym przez siebie meczu, a także zwyciężyć w ostatnim. Wszystko to przełożyło się na ogromny awans Pingwinów, które łącznie zarobiły w tej rundzie 3500 złotych.

Wicemistrzami kolejki zostali natomiast zawodnicy InHarmony HD. hacky i Dju awansowali od ostatniej aktualizacji zestawienia o trzy oczka. Wczoraj nie zatriumfowali w żadnym spotkaniu, a spory przyrost punktów uzyskali dzięki bardzo dobrym wynikom w 2. i 3. odsłonie serii – w jednej stanęli na najniższym stopniu podium, a do tego na swoje konto dodali najwięcej fragów, a drugą zakończyli na czwartym miejscu. Ekipa ta zainkasowała w sumie 1500 zł.

Duet z Kinguin Black HS nie zdołał utrzymać prowadzenia w rankingu, lecz nie wypadł też poza topową trójkę. Hoopek i sk1x łącznie ustrzelili dzisiaj czterech przeciwników, nie zajmując przy tym żadnej wysokiej lokaty. Tuż poza podium znaleźli się reprezentanci DYNAMIND LK – kamxon i laidback, którzy zwyciężyli w drugiej walce, a na piąte miejsce awansowało n0-Sleep Gaming. Fahman i KamiFortnitePL wchodzący w skład tej drużyny na przestrzeni tygodnia na swoim koncie zgromadzili aż 34 fragi – najwięcej ze wszystkich zespołów biorących udział w lidze.

Najlepsza dziesiątka trzeciej kolejki Fortnite Fun League prezentuje się następująco:

Lp. Drużyna Gracz 1 Gracz 2 Łączna liczba fragów Łączna liczba punktów Nagroda
1. Kinguin Orange TH Taiovsky + Hycel 31 430 3500 zł
2. InHarmony HD hacky + Dju 25 415 1500 zł
3. Kinguin Black HS Hoopek + sk1x 26 411 1000 zł
4. DYNAMIND LK kamxon + laidback 22 397 500 zł
5. n0-Sleep Gaming Fahman + KamiFortnitePL 34 380 500 zł
6. On Fire Red teeq + SzymeN 27 355
7. InFury Monki2815 + Wilq0o 24 312
8. Ascent KM Kaku + Mario 17 299
9. PRIDE AM Arokiz + mozbi 20 296
10. DYNAMIND ZR zeek r + richarT_ 26 283
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – Panorama domyślnie uruchomiona, małe poprawki MP5-SD

Dzień po wprowadzeniu do CS:GO pistoletu maszynowego MP5-SD Valve powraca do nas z kolejną aktualizacją. Tym razem obyło się bez ogromnych zmian – now...