Twitch Rivals Fortnite Summer Skirmish

Twitch Rivals Fortnite Summer Skirmish za nami. Wszyscy Polacy poza TOP 10

Zakończyła się pierwsza edycja turnieju Twitch Rivals Fortnite Summer Skirmish, w którym wzięło udział w sumie sześciu Polaków. Żadna z rodzimych dwójek nie dotarła jednak nawet do TOP 10, a najlepsze miejsce osiągnęli Ewron i Taiovsky.

Jak wyglądał format zakończonego turnieju? Pojedynki odbywały się będą w systemie duo, a każda ekipa rozegrała łącznie pięć meczów. Zwycięzcy każdej gry otrzymali 2 000 dolarów, natomiast para, która zajęła ostatnie miejsce dostała 200 dolarów. Bardzo ważne były również fragi, gdyż dziesięć najlepszych pod tym względem zespołów otrzymało nagrody pieniężne, a duet, który zdobył ich najwięcej zgarnął dodatkowe 2 000 dolarów.

Jak możemy wyczytać z tabeli wyników, wśród zawodników z Polski najlepiej wypadli Ewron i Taiovsky, którzy zajęli 15. lokatę. Nieco gorzej poszło HIGHSTYLEDOWI i 3vilowi, gdyż zawodnicy ci mogą pochwalić się 20. pozycją. Ostatnie duo biorące udział w wydarzeniu – Izak i Leh – nie wypadło najlepiej. Nie zobaczyliśmy ich w topowej dwudziestce kwalifikacji, w przeciwieństwie do pozostałej czwórki naszych rodaków.

Najlepsza dwudziestka turnieju prezentuje się następująco:

 1. Duong “Kinstaar” Huyh, Jbzzed
 2. Erikas “ErycTriceps” Vaitkevicius
 3. Amarcod, A1ms0nz
 4. Mista, Dmitri “Mitr0” Van de Vrie
 5. Christoffer “Jarl” Jensen, Giorgio “POW3R” Calandrelli
 6. Batubozkan, Refl7ction
 7. Platenistaken, YUKES
 8. Likandooo, Veineless
 9. Corentin “Hunter” Tardif, Yoshi
 10. Kevster, Anastasios “Yung” Timpanidis
 11. Mickalow, Corentin “Gotaga” Houssein
 12. Lolito Fernandez, Matazan0s
 13. Hurma, FStar
 14. Zaitr0s, Rasmusenn
 15. Ewronn, Taiovsky
 16. Gommru, Darkzy
 17. Hrrike, Tedi
 18. Evelone, RomaH
 19. Svennoss, Loeya
 20. HIGHSTYLED, 3vil

Już dziś wieczorem odbędzie się kolejny turniej z cyklu Summer Skirmish, w którym wystąpią między innymi Hoopek i Sk1x z Teamu Kinguin, Izak i Leh oraz Povity i Skosas z AGO Esports. Jego transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale Fortnite na Twitchu i na kanałach uczestników imprezy.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic z pewnym miejscem w półfinałach EU LCS

Po pełnym emocji wczorajszym dniu doszło już do niektórych rozstrzygnięć w EU LCS. Reprezentanci Fnatic na pewno znajdą się w półfinałach play-offów p...