fot. StarLadder

fejtZ wspomoże Grayhound podczas DreamHack Masters Stockholm

Grayhound Gaming zdołało wreszcie skompletować skład, w jakim weźmie udział w DreamHack Masters Stockholm 2018. Podczas zbliżającej się imprezy australijską formację wspomoże Kristjan „fejtZ” Allsaar, który zajmie miejsce Erdenetsogta „erkaSta” Gantulgi.

Problemy Grayhound zaczęły się w ubiegłym tygodniu, gdy ostatecznie z marzeniami o wyjeździe do Szwecji pożegnać się musiał erkaSt. Mongolski zawodnik nie otrzymał dokumentów uprawniających go do wjazdu na terytorium Europy i nie miał już czasu, by od tej decyzji się odwołać. Dlatego też rozpoczęto poszukiwania potencjalnego zmiennika, który mógłby zagrać wraz z zespołem podczas tak ważnego turnieju i ostatecznie padło właśnie na fejtZa.

Dla Estończyka jest to już kolejna w tym roku przygoda z roli stand-ina. Jeszcze w lutym wraz z rodzimym OnlineBOTS sięgnął po triumf w TTU e-Sport 2018, by po kilku miesiącach na krótki okres dołączyć do miksowego Boxr. W lipcu pojawił się na Minorze CIS, gdzie grał razem z PLINK-TECH, zaś w lipcu mogliśmy go oglądać pod banderą HellRaisers przy okazji Intel Extreme Masters Shanghai 2018.

W tej sytuacji skład Grayhound Gaming podczas DreamHack Masters Stockholm 2018 będzie wyglądać następująco:

  • Sean „Gratisfaction” Kaiwai
  • Christopher „dexter” Nong
  • Ollie „Dickstacy” Tierney
  • Liam „malta” Schembri
  • Kristjan „fejtZ” Allsaar – zmiennik
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
paiN Gaming

Invictus i paiN odpadają z The International 2018

Za nami ostatni dzień fazy grupowej The International 2018. Po ciekawych pojedynkach do grona drużyn, które awansowały bezpośrednio do drabinki wygran...