STS
NEO Virtus.pro
fot. ESL/Patrick Strack

Zobacz naklejki Polaków, którzy wystąpią na FACEIT Major Londyn 2018!

Dziś na serwerach Counter-Strike: Global Offensive pojawiła się z dawna oczekiwana aktualizacja, o której szerzej pisaliśmy tutaj. Poza kilkoma poprawkami wprowadza ona do gry również elementy graficzne związane z nadchodzącym FACEIT Major London 2018, tj. naklejki z autografami zawodników oraz logami poszczególnych drużyn. Udział w startującej już 5 września imprezie weźmie w sumie sześciu Polaków, […]

Dziś na serwerach Counter-Strike: Global Offensive pojawiła się z dawna oczekiwana aktualizacja, o której szerzej pisaliśmy tutaj. Poza kilkoma poprawkami wprowadza ona do gry również elementy graficzne związane z nadchodzącym FACEIT Major London 2018, tj. naklejki z autografami zawodników oraz logami poszczególnych drużyn.

Udział w startującej już 5 września imprezie weźmie w sumie sześciu Polaków, chociaż dla dwóch z nich będzie to dopiero pierwsze zetknięcie ze współorganizowaną przez Valve imprezą. Mowa tutaj o Michale „MICHU” Müllerze oraz Michale „snatchiem” Rudzkim, którzy dopiero w tym roku zasilili szeregi Virtus.pro. Ponadto swojego pierwszego stickera pod banderą mousesports otrzymał Janusz „Snax” Pogorzelski, który pod koniec czerwca zasilił szeregi niemieckiej organizacji.

Naklejki Polaków w poszczególnych wariantach prezentują się następująco:

NEO pashaBiceps byali MICHU snatchie Snax
Zwykła
Folia
Złota

Poza autografami fani poszczególnych formacji mogą nabyć również stickery oraz graffiti prezentujące loga swoich ulubieńców. Wszystkie ich warianty wyglądają tak:

Zwykła Folia Hologram Graffiti
Virtus.pro
mousesports

FACEIT Major London 2018 odbędzie się pomiędzy 5 a 23 września, zaś udział w nim wezmą w sumie dwadzieścia cztery drużyny. Wszystkie one powalczą o tytuł legendy, a co za tym idzie także miejsce na przyszłorocznym Intel Extreme Masters Katowice 2019, a także o uszczknięcie jak największej części łącznej puli w wysokości miliona dolarów. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO przed Majorem – naklejki i Pick’Em Challenge wprowadzone do gry!

Nieco później niż zwykle, ale wreszcie jest – aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive związana z nadchodzącym Majorem jest już dostępna do pobra...