fot. PGL

spyleadeR i niki1 dołączają do Bpro

Po kilkutygodniowym okresie perturbacji Bpro Gaming wreszcie skompletowało swój skład CS:GO. Wybór dwójki graczy, którzy uzupełnili wszystkie istniejące luki, nie może dziwić, bo obaj posiadają już pewne doświadczenie na międzynarodowej arenie i mogą być cennym dodatkiem do nadal niezbyt utytułowanego zespołu.

Po blisko dwuletniej przerwie pod skrzydła Bpro powraca Emiliyan „spyleadeR” Dimitrov, który w przeszłości związany był m.in. z E-Frag.net Esports Club oraz Orbit Esport. Wraz z jego przyjściem z ekipą pożegnał się jednocześnie Ivan „VNko” Ivanov – dla 24-latka zabrakło po prostu miejsca. Tym bardziej, że Bułgarzy postanowili na stałe zaangażować również Nikolaya „niki1’ego” Pantaleeva, który ostatnimi czasy wspierał ich jako zmiennik.

Jestem bardzo szczęśliwy, gdyż otrzymałem szanse, by ponownie stać się częścią Bpro – przyznał spyleadeR w opublikowanym przez siebie oświadczeniu. – Miałem też inne oferty, ale postanowiłem wybrać tę, ponieważ w zespole znajdują się młodzi gracze, którzy mają talent, potencjał i doświadczenie. Teraz pozostaje nam tylko pracować jeszcze ciężej i mam nadzieję, że bułgarscy fani będą nas wspierać – dodał.

W tej sytuacji skład Bpro Gaming prezentuje się następująco:

  • Valentin „poizon” Vasilev
  • Krasen „Zix” Minchev
  • Hristiyan „REDSTAR” Pironkov
  • Emiliyan „spyleadeR” Dimitrov
  • Nikolay „niki1” Pantaleev
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tencent organizuje turniej PUBG Mobile, w puli 600 tysięcy dolarów!

Playerunknown's Battlegrounds to nie tylko wersja na komputery osobiste czy konsole, ale także i PUBG Mobile, czyli edycja przeznaczona na urządzenia...