fot. Blizzard

Bishop trenerem drużyny Overwatch League z Toronto

Na temat ulokowanej w Toronto drużyny Overwatch League nadal niewiele wiadomo. Nie znamy jej barw, nie znamy jej nazwy ani też składu. Dziś poznaliśmy jednak jej szkoleniowca, którym został były trener London Spitfire, Beom-joon „Bishop” Lee.

Koreańczyk ma za sobą dość krótką karierę zawodniczą, w trakcie której reprezentował barwy Team KongDoo Panthera. Zanim jeszcze ostatecznie zawiesił swoją myszkę i klawiaturę na kołku, Lee zdążył wystąpić w pierwszym sezonie OGN Overwatch Apex, niemniej w marcu ubiegłego roku poświęcił się już całkowicie pracy szkoleniowej. W tym czasie wraz z Cloud9 stanął m.in. na najniższym stopniu podium drugiej edycji Overwatch TaKeOver, nic więc dziwnego, że zaangażowano go w projekt London Spitfire, który opuścił jednak pół roku temu. Teraz po tej krótkiej przerwie powraca do OWL już w roli pierwszego trenera.

Jestem niesamowicie podekscytowany możliwością pracy z zespołem z Toronto – przyznał sam Bishop za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Chciałbym wam wszystkim gorąco podziękować za wasze wsparcie. Szczególnie mam tu na myśli Splyce oraz Jaesuna Wona, dzięki którym do tego doszło. Chcę zapewnić, że ja i Jae dołożymy wszelkich starań, by zapewnić tej drużynie mistrzostwo – dodał.

Przypomnijmy, że Toronto to jedno z ośmiu miast, które w drugim sezonie zostaną włączone do grona uczestników Overwatch League. Ponadto w rozgrywkach udział wezmą również reprezentanci Atlanty, Chengdu, Guangzhou, Hangzhou, Paryża, Vancouver oraz Waszyngtonu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kinguin w czołowej dwudziestce rankingu HLTV, Virtus.pro tuż przed AGO

Po emocjonującym tygodniu pełnym zmagań na najwyższym poziomie dziennikarze portalu HLTV opublikowali kolejną aktualizację swojego prestiżowego rankin...