fot. Gamer Sensei

Drużyna z Atlanty ogłasza sztab szkoleniowy na Overwatch League

Toronto to pierwsza z nowych drużyn Overwatch League, która postanowiła odkryć przynajmniej część kart przed zbliżającym się drugim sezonem rozgrywek. Teraz śladami rywali z Kanady podążyli również włodarze z Atlanty, którzy zaprezentowali cały sztab szkoleniowy swojej drużyny.

Pieczę nad pierwszym zespołem sprawować będzie Brad „Sephy” Rajani, dla którego nie będzie to pierwsza przygoda z OWL. Amerykanin, który w CV ma pracę m.in. z Selfless Gaming i NRG Esports, rozpoczął pierwszy sezon ligi jako trener San Francisco Shock, jednakże w maju w związku z niezadowalającymi wynikami ustąpił ze stanowiska. Ostatnimi czasy odpowiadał za wyniki Last Night’s Leftovers, wraz z którym awansował do Overwatch Contenders 2018, by następnie zająć tam miejsce w czołowej ósemce.

Najbliższym współpracownikiem Rajaniego będzie inny były już pracownik LN Leftovers, Dimitri „Silence” Couturet, któremu powierzono funkcję asystenta. W sztabie znalazło się także miejsce dla związanego w przeszłości z EURONICS Gaming Casa „Casoresa” van Andela – odpowiadać on będzie za trening rozwojowy zawodników. Jednocześnie Danny „Danny” Mychakov pełnić będzie rolę analityka, natomiast Dongmin „Dongmin” Jeong tłumacza.

Przypomnijmy, że Atlanta to jedno z ośmiu miast, które w drugim sezonie zostaną włączone do grona uczestników Overwatch League. Ponadto w rozgrywkach udział wezmą również reprezentanci Chengdu, Guangzhou, Hangzhou, Paryża, Toronto, Vancouver oraz Waszyngtonu.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sześć tygodni, dziesięć milionów dolarów w puli – nadchodzi Fortnite Fall Skirmish

Nie tak dawno temu zakończył się ośmiotygodniowy cykl weekendowych turniejów spod szyldu Fortnite Summer Skirmish Series. Deweloperzy jednego z najpop...