x-kom stomp
fot. GG League/Maciej Kołek

Izako Boars zagra dziś dwa mecze, jednym z rywali x-kom

Niedługo przed powrotem na serwery graczy na FACEIT Major London 2018 czeka nas rywalizacja polskich ekip na arenie międzynarodowej. Dziś w akcji dwukrotnie zobaczymy bowiem Izako Boars, które w swoim pierwszym meczu podejmie inny polski zespół – x-kom team.

x-kom team
vs Izako Boars
16:00 (BO3)

transmisja

Spotkanie w ramach Stream.me Gauntlet: CIS vs EU #23 zapowiada się niezwykle ciekawie. Obie rodzime formacje rozprawiły się bowiem ze swoimi rywalami w meczach otwarcia, więc siłą rzeczy dziś przyjdzie im rywalizować o wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Izako Boars pokonało po dwóch szybkich mapach Smoke Criminals, natomiast x-kom po znacznie bardziej wymagającej przeprawie pokonał PRIDE. Triumfator tego pojedynku awansuje bezpośrednio do półfinału i będzie już pewny zarobienia co najmniej 250 dolarów.

Izako Boars
vs expert eSport/Royal Bandits
19:00 (BO1)

transmisja

Niedługo później Izako Boars czeka kolejne starcie. Polacy podejmą bowiem zwycięzcę pojedynku expert eSport z Royal Bandits w ramach Gametoon Challenge. Format tych internetowych rozgrywek jest dość nietypowy. Drużyny rywalizują bowiem tylko w fazie grupowej, a za każdy wygrany pojedynek otrzymują 500 dolarów. Zespół Piotra „izaka” Skowyrskiego legitymuje się na ten moment bilansem 2-0 i ma bardzo duże szanse na końcowy triumf w całych rozgrywkach.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

xepheR zamienia Seoul Dynasty na Florida Mayhem

Włodarze Florida Mayhem zaprezentowali swoim kibicom pierwszego zawodnika pozyskanego podczas trwającego właśnie okienka transferowego. Został nim Jae...