fot. Blizzard/Robert Paul

xepheR zamienia Seoul Dynasty na Florida Mayhem

Włodarze Florida Mayhem zaprezentowali swoim kibicom pierwszego zawodnika pozyskanego podczas trwającego właśnie okienka transferowego. Został nim Jae-mo „xepheR” Koo, który w pierwszym sezonie Overwatch League reprezentował barwy Seoul Dynasty.

Dla fanów z Miami i Orlando jest to miła odmiana, gdyż wcześniej ich ulubiona drużyna potwierdzała tylko kolejne uszczuplenia kadry. W ubiegłym tygodniu szeregi Mayhem opuściło aż sześciu zawodników, z czego pięciu – Andreas „Logix” Berghmans, Tim „Manneten” Bylund, Johan „CWoosH” Klingestedt, Sebastian „Zebbosai” Olsson oraz Aleksi „Zuppeh” Kuntsi – to byli gracze Misfits, czyli organizacji, do której ekipa z Florydy należy.

Teraz przyszedł czas uzupełniania luk. Pierwszym nowym nabytkiem okazał się właśnie xepheR, który w minionych rozgrywkach nie miał zbyt wielu okazji do pokazania się. Były reprezentant LW Blue i Cloud9 pełnił w Dynasty rolę raczej rezerwowego i na przestrzeni całego sezonu spędził na serwerze niespełna siedem godzin, wobec czego będzie chciał odbudować swoją karierę właśnie w amerykańskiej formacji. – Witamy cię w naszym składzie, xepheR! Jesteśmy zachwyceni faktem, że w nadchodzącym sezonie będziemy mieć tak wspaniałego gracza po naszej stronie – nie krył zadowolenia trener Mayhem, Vytis „Mineral” Lasaitis.

W tej sytuacji skład Florida Mayhem prezentuje się następująco:

  • 2. Kevin „TviQ” Lindström
  • 4. Jung-woo „Sayaplayer” Ha
  • 13. Sung-hoon „aWesomeGuy” Kim
  • Jae-mo „xepheR” Koo
  • Vytis „Mineral” Lasaitis – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szata Maga podejmie Crvena Zvezda w ramach drugiego dnia fazy play-in EU Masters

Wczoraj rozpoczęły się zmagania w ramach fazy wstępnej European Masters 2018 Summer, w której udział bierze aż dziewięciu polskich zawodników. Po pi...