fot. ESL

Szata Maga podejmie Crvena Zvezda w ramach drugiego dnia fazy play-in EU Masters

Wczoraj rozpoczęły się zmagania w ramach fazy wstępnej European Masters 2018 Summer, w której udział bierze aż dziewięciu polskich zawodników. Po pierwszym dniu rywalizacji na czele zestawienia uplasowała się jednak ekipa z Europy Północnej, a mianowicie Ninjas in Pyjamas, które jako jedyne wygrało dwie potyczki. Najsłabiej poradziły sobie Crvena zvezda oraz Vodafone Giants, bowiem ekipy te nie zdołały zwyciężyć w żadnym z rozgrywanych starć.

Dziś z kolei czekają nas emocje związane z kolejnym dniem fazy play-in EU Masters, w którym zobaczymy aż cztery pojedynki z udziałem Polaków. Pierwszym z nich będzie mecz mousesports z Vodafone Giants. W pierwszej z wymienionych ekip najprawdopodobniej zobaczymy Kacpra „Inspireda” Słomę, który na co dzień występuje jako dżungler ekipy, natomiast w drugiej na środkowej alejce ujrzymy Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego. Giants nie może już więcej pozwolić sobie na porażki, więc z pewnością dziś da z siebie wszystko, aby wrócić na dobry tor.

Około godziny 20:00 na Summoner’s Rift w szranki staną Crvena zvezda oraz Szata Maga. Reprezentanci Polski wbrew wszelkim oczekiwaniom pokonali wczoraj faworyzowane przez wielu Vodafone Giants, ale niestety ulegli w starciu z mousesports. Teraz będą musieli stanąć do walki z Crvena zvezda, w której również występuje dwóch Polaków – Krzysztof „Kackos” Kubziakowski oraz Damian „Lucker” Konefał. Warto także wspomnieć, że będzie to jedyne spotkanie z udziałem wicemistrzów 16. sezonu ESL MP tego dnia.

Pełny harmonogram drugiego dnia fazy play-in:

Wtorek, 11 września – faza grupowa, dzień 2.
18:00 Gentside Esports Gentside vs Enclave Gaming Bo1
19:00 mousesports vs Vodafone Giants Bo1
20:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda vs Szata Maga Bo1
21:00 Ninjas in Pyjamas vs Enclave Gaming Bo1
22:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda vs Vodafone Giants Bo1
23:00 Gentside Esports Gentside vs mousesports Bo1

Wszystkie mecze European Masters 2018 Summer będziecie mogli obejrzeć na ESL.TV Polska. Dzisiaj komentować spotkania będą dla Was Mikołaj „Silv4n” Sinacki oraz Marcin „Peli” Oleksów. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nieoficjalnie: morelz następcą byaliego w Virtus.pro

Wraz z zakończeniem FACEIT Major London 2018 końca dobiegła również ponad czteroletnia przygoda Pawła "byaliego" Bielińskiego z Virtus.pro. Od momentu...