fot. ESL/Conor Beattie

Epsilon zaprezentowało nowy skład CS:GO

Belgijscy działacze kazali na to czekać naprawdę długo, ale wreszcie udało im się skompletować skład prowadzonej przez siebie dywizji CS:GO. Z dotychczas zatrudnionych zawodników swoje miejsce zachował tylko Kia „Surreal” Man, do którego dołączyło czterech nowych graczy.

Problemy Epsilon trwały praktycznie od początku roku – organizacja miała problem z ustabilizowaniem swojego zespołu i w pewnym momencie była zmuszona korzystać z pomocy kilku różnych zmienników. Wśród nich przewinął się nawet dobrze znany polskim kibicom Oskar „oskarish” Stenborowski, który wziął wraz z ekipą udział w eliminacjach do europejskiego Minora. Co ciekawe, to właśnie spośród owych stand-inów wyłoniono ostateczny skład, który własnie zaprezentowano.

Na początek podziękowano Robinowi „robiinowi” Sjögrenowi i Kostasowi „tsackowi” Theodoropoulosowi – obaj zawodnicy byli zatrudnieni w Epsilon od stycznia tego roku i wraz z drużyną sięgnęli po mistrzostwo wiosennej edycji ESL Premiership. W ich miejsce pozyskano natomiast czterech graczy, którzy ostatnimi czasy pozostawali bez stałego zatrudnienia. Padło m.in. na byłego reprezentanta Red Reserve, Daniela „djL ” Narancicia, oraz znanego ze Splyce Joeya „CRUC1ALA” Steusela.

Nowy skład Epsilon eSports prezentuje się następująco:

  • Kia „Surreal” Man
  • Aaron „fre1” Frei
  • Joey „CRUC1AL” Steusel
  • Benjamin „blameF” Bremer
  • Daniel „djL ” Narancic
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czołówka wchodzi do gry – startuje faza nowych legend FACEIT Majora

Po dwóch dniach przerwy FACEIT Major London 2018 powraca. I to jak powraca! Do gry nareszcie wchodzi cała światowa czołówka, czyli m.in. ekipy, takie...