fot. Blizzard/Robert Paul

Drużyna OWL z Waszyngtonu zatrudnia trenera oraz pierwszego zawodnika

Nienazwany jeszcze zespół z Waszyngtonu jako kolejny z nowo przybyłych do Overwatch League postanowił odkryć część kart przed nadchodzącym sezonem. Stołeczni działacze ogłosili bowiem nazwisko głównego szkoleniowca oraz pierwszego zawodnika, który wzmocni powstający dopiero skład.

Pieczę nad nowo utworzonym zespołem sprawować będzie Hyeong-seok „WizardHyeong” Kim, który w przeszłości pracował już w takich ekipach, jak m.in. Splyce czy Team SoloMid. Efekty jego pracy można też było obserwować w 4. sezonie prestiżowego OGN Overwatch APEX, podczas którego prowadzone przez niego LW Red dotarło aż do ćwierćfinału. 23-latek ma za sobą także doświadczenia związane z OWL – w pierwszym sezonie rozgrywek znajdował się w sztabie szkoleniowym New York Excelsior.

Pierwszym podopiecznymi Kima będzie jego dobry znajomy z czasów wspólnej pracy z Nowym Jorku, Joon-hwa „Janus” Song. 21-letni tank miał okazję wystąpić we wszystkich czterech sezonach OGN APEX, a w drugiej edycji udało mu się stanąć nawet na najniższym stopniu podium. W Overwatch League Song nie radził sobie jednak aż tak dobrze, a pod koniec sezonu stracił miejsce w składzie Excelsior na rzecz Dong-gyu „Mano” Kima. Na początku września opuścił więc drużynę w poszukiwaniu nowych wyzwań, które mają na niego czekać właśnie w Waszyngtonie.

Przypomnijmy, że Waszyngton to jedno z ośmiu miast, które w drugim sezonie zostaną włączone do grona uczestników Overwatch League. Ponadto w rozgrywkach udział wezmą również reprezentanci Atlanty, Chengdu, Guangzhou, Hangzhou, Paryża, Toronto oraz Vancouver.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OKOLICIOUZ zatrudniony w WiseWizards

Dwumiesięczne wakacje Michała "OKOLICIOUZA" Głowatego dobiegły końca. 21-latek zakończył bowiem poszukiwania nowego pracodawcy, którym zostało WiseWiz...